Фабрика впечатлений EMOZZI

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Фабрика впечатлений EMOZZI » Развлекаловка (флуд) » Підготовка до ЗНО


Підготовка до ЗНО

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Шукаю репетиторів, які допоможуть синові підготуватися до ЗНО з української мови та математики. Син навчається доволі таки непогано, хочемо збільшити шанси для вступу до університету.

0

2

Ось посилання на платформу, де ви зможете знайти репетитора на будь-який предмет  https://cererra.com/ . Там я знайшов викладача, який допоміг мені підтягнути англійську мову. Завдяки цьому я зміг вступити у навчальний заклад за кордоном. Тому можу із певністю сказати, що викладачі там дійсно кваліфіковані та відповідальні. Мені дуже сподобався формат занять, хоча у кожного репетитора він свій.

Отредактировано Vetalik (2023-01-09 21:00:53)

0

3

А як дізнатися про формат занять? Ну я не маю на увазі онлайн чи офлайн, адже зараз тільки дистанційно безпечно займатися. Формат занять це щось типу роботи на різних платформах? Ну якщо можете пояснити, напишіть.

0

4

Щоб краще підготуватися до ЗНО, краще працювати з репетитором біржі "Легко в учебе" Репетитор української мови допоможе розбити на блоки навчання, щоб краще засвоювати тему пройденого матеріалу. Велика перевага в тому, що викладач проводить моніторингові тести, що допомагає зрозуміти який рівень наразі

0

5

Звертаю вашу увагу, що в 2023 році діти складатимуть НМТ, тобто репетитор має готуватися до уроків з відповідністю цієї програми. Викладачі "Помощь студенту" знають міністерські вимоги, а отже будуватимуть свій урок у відповідності до цієї програми

0

6

Вибір репетитора для підготовки до ЗНО є важливим кроком, який може значно позитивно вплинути на вашу підготовку та результати іспиту. Ось декілька кроків та порад щодо вибору репетитора для підготовки до ЗНО:

Розгляньте, в яких предметах ви хочете підготуватися до ЗНО (наприклад, математика, українська мова, англійська мова тощо).

Зверніть увагу на досвід та кваліфікації репетитора в обраному предметі.
Питайте, чи має репетитор досвід підготовки до ЗНО та знання специфіки цього іспиту.   Найкращі репетитори на сайті «Легко в учебе»   Як підготуватися до ЗНО з хімії

0

7

Не соромтеся задавати репетитору всі питання, які вас цікавлять, та обговорюйте всі деталі до початку підготовки.
Обирайте репетитора, який дійсно зацікавлений у вашому успіху та готовий підтримати вас у ваших навчальних цілях.
Важливо знайти репетитора, з яким ви будете зручно спілкуватися та від якого будете отримувати якісну підготовку. Вдалих вам зусиль у підготовці до ЗНО!   Найкращі репетитори на сайті «Помощь студенту»     Підготовка до ЗНО

0


Вы здесь » Фабрика впечатлений EMOZZI » Развлекаловка (флуд) » Підготовка до ЗНО