Новости сервиса по созданию форумов myforums.org.ua: Во избежание блокировки Вашего форума, настоятельно рекомендуем удалить с него все порнографические и эротические материалы. По всем вопросам пишите на наш форум поддержки или на электронную почту admin@myforums.org.ua
С уважением, Администрация сервиса myforums.org.ua.Фабрика впечатлений EMOZZI

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.Под система

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Де купуєте под системи і від якого виробника? Чи вистачає вам куріння електронних сигарет, чи все ж таки час від часу курите звичайні?

0

2

Я замовляю под системи в інтернеті в вейп-шопі ВейпХуб https://vapehub.org/pod-systemy . Обрав виробника Ельф Бар, хоча там стосовно цього питання дуже велике різноманіття. Різниця в ціні, да і напевне в якості. Але не пробувавши інших виробників важко щось сказати. стосовно того, чи вистачає мені електронних сигарет - так. В мене взагалі був період, коли я відмовився від куріння. Але напружена, нервова ситуація змусила мене повернутися до цієї звички.

0

3

Мені трохи не вистачає куріння простих сигарет. Інколи, коли нервуюся, йду й купую пачку звичайних і за пару годин її просто викурюю. Після цього бажання на трохи зникає, але коли знову якась нервова ситуація, все повторюється.

0FineCountry
Персональные форумы © myforums.org.ua Наш форум поддержки